TOOLSELL Oy

TOOLSELL EURA Oy

Avaamme uuden myymälän Euraan alkusyksystä 2024 osoitteeseen RAKENTAJANTIE 1, 27510 EURA.

Toolsell Oy on asiantuntevaa palvelua tarjoava teknisen alan erikoisliike. Toimimme Raumalla IKH-ketjun jälleenmyyjänä.

Palvelemme alueen yrityksiä ja kuluttaja-asiakkaita luotettavasti ja ammattitaidolla. Tuotevalikoimamme sisältää muun muassa työvaatteet, työkengät, työkalut, kiinnitystarvikkeet, hydrauliikkatuotteet (teemme myös letkut sopivilla liittimillä odottaessasi), traktori- ja raskaskonevaraosat.

Meiltä löydät alan laatubrändejä esimerkiksi Milwaukee, Hikoki, Helly Hansen, Atex, Sievi, Kendall, Shell, Masi, Ferrometal, Fiskars jne.

Yrityksille tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua sisältäen muun muassa kuljetukset tuotteille ja perinteisen hyllytyspalvelun yrityksen omiin tiloihin. Yritysmyyntimme toimii jo täydellä teholla ja tavoitat meidät yhteystiedoista löytyvistä kontakteista.

Tervetuloa!

AUKIOLOAJAT

Kairakatu 1, 26100 Rauma

Ma – Pe 8.00 – 17.00
La 9.00 – 14.00
Su Suljettu

 

Rakentajantie 1, 27510 Eura

Ma – Pe Ilmoitetaan myöhemmin
La Ilmoitetaan myöhemmin
Su Suljettu

MYYMÄLÄ RAUMA

myynti@toolsell.fi
044 744 3440

Jukka Arosuo

jukka.arosuo@toolsell.fi
040 537 1447

Riku Salminen

riku.salminen@toolsell.fi
044 054 7655

 

VARASTO

Niko Heinonen

varasto@toolsell.fi
044 249 1771

Aleksi Vehanen

varasto@toolsell.fi

KULJETUKSET

Topias Jaako

topias.jaako@toolsell.fi>
045 263 6163

MYYMÄLÄ EURA

myynti@toolsell.fi

 

 

 

 

 

 

 

YRITYSMYYNTI

Mika Laaksonen

mika.laaksonen@toolsell.fi
044 533 8937

Juho Ylijoki

juho.ylijoki@toolsell.fi
040 508 2438

Jere Lehtinen

jere.lehtinen@toolsell.fi
050 530 3940

TOOLSELL OY

3182352-8

Kairakatu 1
26100 Rauma

044 744 3440  

TOOLSELL EURA OY

3444217-3

Rakentajantie 1
27510 Eura

 

TOIMITUSJOHTAJA

Timo Rajala

timo.rajala@toolsell.fi
044 765 7489

 

LASKUTUS JA TALOUSHALLINTO

Miia Rajala

miia.rajala@toolsell.fi
044 033 7477

  

 Laskutusosoite RAUMA

Verkkolaskuosoite: 003731823528

Välittäjätunnus: 003723327487

Välittäjä: Apix Messaging Oy

 Laskutusosoite EURA

Verkkolaskuosoite: 003734442173

Välittäjätunnus: 003723327487

Välittäjä: Apix Messaging Oy

IKH Verkkokauppa

Siirry verkkokauppaan

Tuotteet