TOOLSELL

Toolsell Oy on uusi asiantuntevaa palvelua tarjoava teknisen alan erikoisliike. Toimimme Raumalla IKH-ketjun jälleenmyyjänä.

Palvelemme alueen yrityksiä ja kuluttaja-asiakkaita luotettavasti ja ammattitaidolla. Tuotevalikoimamme sisältää muun muassa työvaatteet, työkengät, työkalut, kiinnitystarvikkeet, hydrauliikkatuotteet (teemme myös letkut sopivilla liittimillä odottaessasi), traktori- ja raskaskonevaraosat.

Meiltä löydät alan laatubrändejä esimerkiksi Milwaukee, Hikoki, Helly Hansen, Sievi, Kendall, Shell, Masi, Ferrometal, Fiskars jne.

Yrityksille tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua sisältäen muun muassa kuljetukset tuotteille ja perinteisen hyllytyspalvelun yrityksen omiin tiloihin. Yritysmyyntimme toimii jo täydellä teholla ja tavoitat meidät yhteystiedoista löytyvistä kontakteista.

Tervetuloa!

AUKIOLOAJAT

Kairakatu 1, 26100 Rauma

Ma – Pe 8.00 – 17.00
La 9.00 – 14.00
Su Suljettu

MYYMÄLÄ

myynti@toolsell.fi

044 744 3440

Jukka Arosuo

jukka.arosuo@toolsell.fi@toolsell.fi
040 537 1447

Teemu Malinen

teemu.malinen@toolsell.fi
044 535 2157

 

VARASTO

044 493 9690

varasto@toolsell.fi

Jouni Ali-Laurila

joni.alilaurila@toolsell.fi

KULJETUKSET

Topias Jaako

044 711 0555

topias.jaako@toolsell.fi

YRITYSMYYNTI

Mika Laaksonen

mika.laaksonen@toolsell.fi
044 533 8937

 

TOOLSELL OY

3182352-8

Kairakatu 1
26100 Rauma

044 744 3440  

 

TOIMITUSJOHTAJA

Timo Rajala

timo.rajala@toolsell.fi
044 765 7489

 

LASKUTUS JA TALOUSHALLINTO

Miia Rajala

miia.rajala@toolsell.fi
044 033 7477

  

 Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite: 003731823528

Välittäjätunnus: E204503

Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy

IKH Verkkokauppa

Siirry verkkokauppaan

Tuotteet